ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8934 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Poetika má klip k love songu Za oponou

0 jsk 17.1.2018

Skupina Poetika má za sebou úspěšný rok 2017. V jeho závěru vydala album Trinity, které pokřtila na vyprodaném koncertě v pražském Lucerna Music Baru a zároveň byla nominovaná na Objev roku v anketě Český slavík.

Za osmnáct měsíců na scéně české pop music se etablovala jako úspěšná kapela mladé generace, která produkuje silné skladby. Za všechny jmenujme debutový hit Zkouším žít, který na YouTube dosáhl téměř 5 milionů zhlédnutí a Každou vteřinou, jenž se blíží 4 milionům.

Na začátku roku 2018 přichází v pořadí již se čtvrtým singlem Za oponou, který je doplněn videoklipem. Režie se tradičně ujal Ondřej Kudyn.
„Za oponou není tak úplně klasický love song. Šlo nám spíše o to, vyjádřit pocit odloučení. Doufáme, že se v textu najdou i jiní lidé, kteří v dnešní uspěchané době nemohou svým nejbližším věnovat tolik času, kolik by sami chtěli,“ komentuje singl kapela.

Poetika má před sebou společné jarní turné se spřízněnou kapelou Mirai a nabitou letní sezónu plnou vystoupení na studentských majálesech, městských slavnostech a festivalech.

MIRAI & POETIKA TOUR 2018
9. 3. Chodov  – Kulturní a společenské centrum Chodov
10. 3. Plzeň – Buena Vista club
17. 3. Velké Meziříčí – Jupiter klub
21. 3. Brno – Metro music club
23. 3. Ostrava – club Barák
29. 3. Vratislavice – Kulturní centrum
30. 3. České Budějovice – Kulturní dům Vltava
31. 3. Valašské Meziříčí – M-Klub
8. 4. Praha – Lucerna Music Bar

Poetika – Za oponou