ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6331 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Písničkář Rodan vzdává hold létu. Po svém

0 jsk 8.8.2023

Písniček opěvujících krásy a nádhery letních měsíců se každý rok vyrojí nespočet. Finalista letošního národního kola Eurovision Song Contest Rodan k oblíbenému tématu plného všelijakých klišé však přistoupil po svém.

Ač jeho singlová novinka pulzuje nakažlivě uvolněnou atmosférou a podtrhuje ji svým názvem Tell Me It’s Summer, tak trochu si střílí ze všech těch ód na orosené drinky a opálenou kůži lesknoucí se na slunci.

„Tell Mme It’s Summer je pro mě speciální ironií, na které je celá píseň postavená. Pamatuju si, že jsme s Jendou Vávrou a kluky přišli do studia a bavili se o tom, jaký je vedro a že to zase všechno začíná. No a já už jsem si tak klasicky začal stěžovat, jak mi léto vlastně vadí, protože zase budou sociální sítě plný toho, že svítí sluníčko. To se samozřejmě líbilo Jendovi, tak jsme to kolem toho postavili,“ komentuje novinku dvacetiletý písničkář.

K videoklipu natočenému ve druhé polovině horkého července v režii Michaela Nováčka, Rodan říká: „Klip k Tell Me It’s Summer je pro mě vlastně úplně stejně speciální jako samotná písnička. Jsem hrozně rád, že se o něj postaral právě Michael Nováček, který celý téma v podstatě parodie na léto a všechno s ním spojený dokázal správně uchopit. Podařilo se mu vytvořit skvělý video, který originálností, a hlavně ironií singl krásně doplňuje a posouvá zase někam dál.“

(foto: Kateřina Fialová)

Tagy: ,