ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30063 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Písničkář Pokáč vypustil nový videoklip k songu Matfyzák na disku

0 jsk 5.6.2019

Folkový zpěvák Pokáč před pár dny vydal své druhé album Úplně levej a hned zveřejnil i svůj zbrusu nový videoklip k songu z tohoto alba Matfyzák na discu. Videoklip má po čtyřech dnech od zveřejnění na YT téměř čtvrt milionu zhlédnutí. Hlavní postavu studenta si zahrál sám Pokáč a role sličné svůdkyně se ujala blogerka a modelka Natálie Kotková.

Matfyzák na discu vypráví romanticko-erotický příběh klasického studenta této univerzity, jeho strasti a úvahy při poznávání dosud nepoznaného oboru, kterým jsou žádoucí ženy. A jak už je u Pokáče zvykem nechybí v textu nadsázka, humor a sarkasmus. „Písnička Matfyzák vznikla asi za hodinu. Prostě jsem si sedl a řekl si, že něco napíšu a podle prvních reakcí posluchačů si myslím, že se lidem líbí,“ uvedl Pokáč.

Na trochu nezvyklém místě pro matfyzáky, na diskotéce, osloví dívka (Natálie Kotková) Pokáče s příslibem vášnivé noci. Student s ledvinkou si sice umí poradit s kdejakými početními příklady, ale tato situace je pro něj velkou neznámou. Sexy blondýnka si s ním ale umí poradit a odvede ho k sobě do pokoje. Tuto situaci ale ve škole ještě neprobírali, a tak neví, co má čekat.

Pokáč – Matfyzák na discu