ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17780 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Pavel Callta vydal písničku za složitější doby

0 jsk 14.2.2023

Zpěvák Pavel Callta zahájil loni v listopadu novou etapu své tvorby spoluprací s Universal Music a písničku Jsem do tebe blázen. Nový rockový styl, kterým se ubírá, se setkal s vřelým přijetím fanoušků, a i proto Callta nepřestává své příznivce zásobovat novou hudbou.

Nově vyšel videoklip k singlu Andělé & démoni, na kterém hostuje rapper Refew. „Song jsem napsal zhruba před půl rokem, když jsem měl takový složitější a psychicky náročnější období,“ vysvětluje Pavel Callta proč text začíná veršem Sedím tu sám/říkám si, co bude dál.

„Potom mě napadlo, že takový emotivní a řekněme temnější song by bylo skvělé spojit s rapem. A jelikož se s Refewem znám už nějaký pátek, poslal jsem mu první demo s kytarou, on mi pár dní na to poslal svou sloku a nějak si to celé sedlo.“

Produkci nejnovějšího singlu svěřil do péče Jakuba Sedláčka, který si říká SadLuck, finální mix a master obstaral Ondřej Žatkuliak z pražského studia Rooftop. Videoklip vznikal pod rukama tria zkušených filmařů Ondřeje Kudyna, Tomáše Holzknechta a Ondřeje Brejšky. Snímek vyšel na YouTube přesně v den zpěvákových narozenin, tedy v neděli 12. února.

„Mám ze songu radost. Jsou tam emoce i naděje, hloubka i motivace, a to jsem přesně chtěl,“ uzavírá s nadšením oslavenec Pavel Callta.