ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11892 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: O5 a Radeček dávají nahlédnout do svého soukromí 

0 jsk 27.12.2021

Šumperská kapela O5 a Radeček představuje už čtvrtý klip z poslední desky BRA3, tentokrát jde o video k singlu Chtěl jsem jen říct. Úspěšné minialbum vyšlo v květnu a obsahuje pět skladeb včetně stejnojmenného hitu BRA3, který se už deset měsíců drží v TOP 5 CZ nejhranějších písní v České republice. Premiéra nového klipu připadla na Štědrý den.

Popaři z jesenických hor totiž každoročně 24. prosince nadělují svým fanouškům vánoční dárek. V aktuálním videoklipu se objevují se svými rodinami. Klip popisuje kapelní život, který se z velké části odehrává na cestách v dodávce, kdy jsou muzikanti odloučeni od svých blízkých. Zároveň se dějem prolínají rodinné záběry ze soukromého života členů O5 a Radeček. V závěru dokonce děti a partnerky přebírají roli hlavních protagonistů příběhu.

„Píseň i klip je poděkováním našim rodinám. Život s muzikantem je řehole a ani naše holky to s námi nemají lehké. Například nemáme společné víkendy, které kvůli koncertům málokdy trávíme doma,“ přiznal zpěvák Tomáš Polák. „Na druhou stranu je v klipu spousta záběrů z našich rodinných archivů, které dokazují, že se dětem i ženám věnujeme a snažíme se jim vše maximálně vynahradit.“