ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9284 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Nová bondovka má trailer

0 jsk 6.12.2019

Kolem natáčení v pětadvacáté bondovky bylo poslední roky pořádně rušno. Jistý čas to dokonce vypadalo tak, že si filmová série vezme takříkajíc volno. Nic takového se ale nakonec nestalo. Film je dokončen a vyšel k němu první trailer.

Výměna režisérů, kreativní neshody, nejistota kolem hlavního představitele, pozastavené natáčení, ale i zranění. To vše předcházelo vzniku filmu nazvaného No Time To Die, v české verzi Není čas zemřít. Popáté a prý už určitě naposledy se v něm jako James Bond představí britský herec Daniel Craig. Ten se už po posledním bondovském filmu Spectre zapřísahal, že s tímto úkolem definitivně skončil. Možná ho přesvědčil tučný honorář, který mu producenti filmu při přemlouvání nabídli, a přikývl na další zběsilé dobrodružství. Studio Metro Goldwyn-Mayer se muselo plácnout přes kapsu, protože se skutečně reálně hledal nový představitel Jamese Bonda, ale bez úspěchu.

Jistý čas se přitom říkalo, že novým agentem s povolením zabíjet bude žena. Tyto zvěsti se částečně naplní v novém filmu, protože Bond bude několik let ve výslužbě a novým 007 bude žena. Jenže svět bude ve velkém ohrožení, a tak se neporazitelný agent bude muset ještě jednou vrátit.

Režisérem snímku je Cary Joji Fukunaga, kromě Craiga se v něm představí i Rami Malek, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Ben Whishaw a další. Film bude mít premiéru 8. dubna 2020.