ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6925 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marley Wildthing má skladbu Tunnelvision

0 jsk 21.6.2019

Marley Wildthing je písničkářka ze sousedního Rakouska, která v současné době žije v Praze. Vystupuje od roku 2015, rok a půl se aktivně věnovala psaní písní na cestách po Evropě a USA. Hrála kdekoliv se dalo, v hudebních klubech i na ulicích, a v krátkém čase se stihla naučit hrát na různé nástroje a nabrat zkušenosti v hudební a pódiové produkci. V září roku 2018 vydala své první EP Cube.

V tuto chvíli představuje videoklip ke skladbě Tunnelvision. Jde o první singl z připravovaného debutového alba. Píseň a video ztělesňuje její myšlenku, která popisuje psychickou prázdnotu a depresi. V Tunnelvision umělkyně nepřikrášluje, ani zbytečně nedramatizuje. Snaží se poukázat na to, že každý nepříjemný stav přejde. Chce to jen sílu, čas a někdy i pomoc druhých. Na konci každého tunelu je totiž světlo.

„Touto písní chci říct lidem, aby důvěřovali v sami sebe s jakýmkoliv problémem, který v sobě nosí. Je naprosto přirozené necítit se každý den skvěle, takže bychom si to měli připustit a akceptovat v sobě i ty nepříjemné pocity,“ vysvětluje.

Marley Wildthing – Tunnelvision