ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14688 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Marek Ztracený má singl Moje milá

0 jsk 18.6.2021

Marek Ztracený představuje svůj nový letní singl Moje milá. V klipu o rodičovství, ale i hezkých gestech a překvapení se v hlavních rolích objeví herci Veronika Kubařová a Lukáš Langmajer.

„Píseň Moje milá je ze života a téma klipu je něco, co zažívají nebo časem zažijí nejspíš úplně všichni, a já nejsem výjimka. Je o tom, že někdy to rodičovství člověku může malinko přerůstat přes hlavu, ale stejně by nikdo z nás neměnil! Ale není jen o rodičovství. Je i o tom, že ve vztahu jsou někdy potřeba hezká gesta a překvapení. Tenhle příběh si vyžadoval mimořádně sympatický herecký pár, a tak jsem zkusil oslovit Veroniku Kubařovou a Lukáše Langmajera. K mé velké radosti souhlasili a celé natáčení bylo dobrodružství. Oba jsou strašně fajn lidi a na klipu je to znát. Možná to pár mužů či žen inspiruje,“ vysvětluje pozadí vzniku zpěvák.

Marek Ztracený začal aktivně podporovat českou policii a pro letošní rok se stal patronem Pomněnkového dne, který upozorňuje na problematiku ztracených osob v České republice.

(foto: Petr Kurečka)