ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5253 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Majk Spirit spojil síly s Richardem Müllerem

0 jsk 9.1.2019

Slovenský rapper Majk Spirit zveřejnil videoklip k písni Nie som tu náhodou. V novince se objevil i hostující zpěvák Richard Müller. O režii se postaral Roland Wranik, kameru svěřil Filipovi Markovi, produkci Lucii Uhrinové a Petrovi Hledíkovi. Na výtvarné stránce se podílelo studio Cheat z Londýna.

„Chtěl jsem udělat klip, který bude zcela jiný než všechno, co jsem dosud natočil. Skladba má velmi silný text s poselstvím, že vlastně všechno je propojené a každý děj, věc, hmota, cokoli, ovlivňuje další. A tak jsme vytvořili tři běžné příběhy. První popisuje matku, která je nešťastná ve svém aktuálním vztahu, druhý vojáka s obrovským egem, který ubližuje jiným, ale neuvědomuje si to, a ještě příběh uprchlíka. Jak se nakonec ukáže, jejich životy jsou navzájem propojeny. Důležitý odkaz celého klipu je hlavně to, že ačkoli zažíváme silné utrpení, učíme se z něho,“ vysvětlil Wranik.

Skladba se nachází na Spiritově nejnovějším albu Nie som tu náhodou (2018), na kterém se jako hosté objevily i Monika Bagárová, Anita Soul a Veronika Strapková.

Majk Spirit, Richard Müller – Nie som tu náhodou