ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12345 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: LP natočila klip v centru Prahy

0 jsk 6.10.2023

V pátek 29. září vydala americká zpěvačka a hudebnice LP nové studiové album Love Lines. Nahrávka nabízí hluboký a reflexivní pohled na její životní zkušenosti, včetně milostných vztahů i vztahů s rodinou a se svým vlastním já. Hudebně se přitom vrací do období hitu Lost on You, který této dámě vynesl celosvětovou popularitu.

Zároveň s deskou vyšel i videoklip k písni Dayglow. Zaujme především tuzemské fanoušky, natáčel se totiž v Praze během průvodu festivalu Prague Pride. Režisér Juan David Salazar ve snímku zachytil elektrizující energii sedmdesátitisícového davu na pozadí historických památek české metropole. Město Praha a festival Prague Pride poskytly Salazarovi ojedinělou možnost zaznamenat nezapomenutelné, upřímné pocity lidí shromážděných v davu v historickém centru města.

„Klip k Dayglow je dost možná ta nejteplejší věc, kterou jsem kdy udělala,“ směje se LP a dodává: „Možná mě čeká další coming out! Měla jsem neskutečnou radost z toho, že jsem se mohla bavit a být součástí průvodu v jednom z mých nejoblíbenějších a nejkrásnějších míst na světě, v Praze.“

„Chci poděkovat celé komunitě z Prague Pride, že mě přijala s tak otevřenou náručí. Bylo mi ctí být s vámi v tomto videu. Vím, že všichni nakonec přijmou radost a lásku tak, jak to má být, a že láska se rozšíří mezi lidi po celém světě,“ uzavírá.

Svou nejnovější desku představí svým fanouškům i živě. V průběhu následujících šesti měsíců absolvuje turné v Severní Americe a Evropě. Mezi zastávkami je i její milovaná Praha, českým příznivcům zazpívá 1. března 2024 v hale O2 universum.

Tagy: , ,