ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5912 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Licklip přináší svěží pop

0 jsk 27.10.2023

Osmnáctiletý, zpěvák a songwriter Licklip (vlastním jménem Filip Jedlička) debutuje singlem More Than Enough For Me. Nová tvář české scény zaujme nejen vyzrálým hlasem, ale i neskrývanou ambicí dobýt světová pódia a udávat současné trendy.

Umělec, který získal plné stipendium na Berklee College of Music, přináší svěží pop a naději navázat na úspěchy Mikolase Josefa a oslovit zahraniční publikum.

Licklip tvoří hudbu v tandemu s producentem a kytaristou Zdeňkem Kaplanem, mezi nimiž vznikla silná autorská chemie. Své hudbě chce dávat unikátní tvář, stavit ji na minimalismu, kontrastech, kytarových riffech, silných melodiích, originálních beatech a moderní produkci. Sám říká: „Hudba musí něco reprezentovat a lidi se v ní musí cítit.“

„Hodnotit Filipa je dost jednoduché. Dlouho jsem neslyšel nikoho na svůj věk tak vyspělého. Po všech stránkách. Kdybych o něm měl stvořit nějaký titulek, tak by asi zněl Indie Harry Styles s hlasem George Ezry a frackovstvím Liama Gallaghera,“ uvádí Libor Červinka, dramaturg Fajn radia.

Tagy: ,