ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9407 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Lenny a Marpo v dramatickém klipu k písni Easy

0 jsk 25.5.2020

Lenny a Marpo se novou písní Easy milostně zpovídají a vydávají videoklip nabitý emocemi a vášní. Easy je pokračováním předešlého duetu Kruh a Lenny ji vydala ruku v ruce s novým albem Weird & Wonderful. Píseň vznikla pod taktovkou producentů Clinta Murphyho a Marcuse Trana. Text skladby přetvořil do dramatického příběhu režisér Ondřej Kudyn, který videoklip točil v úzkém kruhu bez štábu, aby dosáhl co nejautentičtějších hereckých scén.

„Singl původně vznikl na základě beatu, do kterého jsem přidala melodii na piano. Song jsem si chtěla nechat na další album někdy v budoucnu, pak jsme na něm ale začali pracovat společně a zjistili jsme, že máme vlastně chuť opět vytvořit něco nového dohromady,“ říká Lenny.

Scénář byl od počátku v rukou samotných interpretů, kteří režiséra Kudyna oslovili s hotovým návrhem. „Je super, když má zpěvák nějakou vizi, a pak ji spolu jen dotáhneme do konce. Já se můžu soustředit na konkrétní emoce, které mají spojovat klip s hudbou,“ říká Kudyn. „Ondra Kudyn výzvu bez problému zvládnul a myslím, že klip je natočen přesně podle našich představ,“ chválí si spolupráci Lenny.

Nyní se zpěvačka soustředí na veškeré aktivity týkající se vydání svého druhého alba Weird & Wonderful, které právě vychází a připravuje se na svůj doposud největší koncert 4. prosince v O2 Universu.

Tagy: , ,