ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6934 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Láska má nový videoklip z Tenerife

0 jsk 10.2.2022

Nový singl Mraky je vzpomínkou písničkáře Lásky na akci Holiday Party na Tenerife, kdy spolu s Voxelem a fanoušky vyrazili na dovolenou na jeden z Kanárských ostrovů. Na něm se podařilo natočit videoklip shodou okolností i druhému interpretovi, nicméně na rozdíl od předem připraveného Voxela vznikal Láskův singl až na místě.

„Klip vznikl dříve než samotná písnička. Náhodou s námi na dovolené byli dva skvělí filmaři. Řekl jsem si, že to tam je tak pěkné, že musíme natočit klip. Akorát jsem zrovna neměl hotovou žádnou písničku, která by se na to hodila. Tak jsem klukům narychlo udělal takovou demonahrávku a šlo se točit. Finální song jsme udělali ve studiu o pár měsíců později. Kluci mě při střihu videa proklínali, protože demo a finální píseň se lišily, ale dali to. Já jsem s výsledkem velmi spokojený,“ upřesňuje Láska.

Píseň pojednává o potřebě vymanit se ze zdí a mantinelů, o touze žít si po svém a nebát se vykročit z davu. Nahrávala se v pražském studiu Rooftop pod produkčním dohledem Ondry Žatkuliaka. „Koneckonců úryvek sloky ‚když se celej svět posadí, zůstat stát mi nevadí, myšlenku vystihuje celkem přesně,“ popisuje Láska téma nového singlu.

(foto: Anett Jodar)