ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20493 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kryštof vydávají pátý singl z alba Halywůd

0 jsk 3.5.2022

Kapela Kryštof připravila další singl ze svého loňského osmého studiového alba Halywůd. Tentokrát se vizuálního zpracování dočkala roztančená píseň Co bude pak, která už na první poslech zaujme nejen chytlavými rytmy, ale i nakažlivým refrénem. Videoklip se točí kolem zamilované dvojice, která v příběhu zjistí, že nemá smysl trápit se úzkostmi ze současné situace ve světě, ale že je potřeba užívat si svůj život.

„O čem píseň vlastně doopravdy je, nechám hledat každého z posluchačů. Ať si dosadí svůj příběh, obsadí hlavní role, napíše svůj scénář,“ vyzývá posluchače Richard Krajčo. „Fantazii se meze nekladou. Tu jsem totiž nechal proudit naplno i v době, kdy jsem ji psal. A se stejnou fantazií, a hlavně vášní ji budeme i vždycky hrát. Tak jako v klipu, který pro nás natočil Lipo,“ dodává zpěvák.

Právě rapper a režisér Jonáš Červinka, známý i pod pseudonymem Lipo, se postaral o vizuál k singlu. Na kontě už má úspěšné videoklipy třeba pro Xindla X, Sebastiana, kapelu Jelen nebo Davida Stypku.

„Věděl jsem, že kluci z Kryštof mají vždy promyšlené videoklipy. Chtěl jsem té výzvě dostát, a přitom do výsledku přinést i trochu nové estetiky a energie,“ říká Červinka a dodává o významu celého snímku: „Za poselstvím videoklipu se skrývá, že i v nelehkých časech, kdy nás často svírá úzkost z toho, co se děje ve světě, bychom neměli zapomínat žít naplno. Někdy stačí míň, než se může na první pohled zdát. Na chvíli se odpojit od nekonečného toku informací a třeba vyrazit jen tak spontánně do ulic nočního města.“

Na skvělou show, kde zazní nejen nejnovější píseň se pak mohou příznivci kapely těšit už v květnu ve dvakrát vyprodané pražské O2 areně nebo v létě na Kryštof Kempech napříč republikou.