ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6307 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Karmen Pál-Baláž prozrazuje v nové skladbě své obavy

0 jsk 15.8.2023

Říká se, že pokud najdete v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede. Slovenská zpěvačka Karmen Pál-Baláž o tom ví své a možná i proto se rozhodla jít s kůží na trh. Novinka Pripútaná je pro ni speciální hned z několika důvodů, přičemž odkrývá v ní i dosud největší část ze svého soukromí.

Těžší chvíle v osobním i v pracovním životě, které se obvykle spojují s různými dilematy, ráznými rozhodnutími a odhodláními, se nevyhnuly ani zpěvačce Karmen Pál-Baláž. V jejím případě byly nahromaděné impulsy tak silné, až vyústily v novou skladbu Připoutaná. Tu rodačka z Rožňavy představuje veřejnosti právě v těchto dnech. Více o ní prozrazuje ona sama.

„Ne, nejde o lovesong, jak by se mohlo zdát. Pripútaná je o mně a o mé cestě. Je o tom, jak moc mě srdce táhne vykročit, vybočit z vyšlapaných cest a pohnout se za mými sny. Nicméně, sama sobě málo věřím, takže mě to doslova brzdí, připoutá k zemi a nepustí dál,“ říká upřímně.

Zároveň netají, že píseň je pro ni obzvlášť cenná i z důvodu, že ji jako umělkyni opět posunula o kousek vpřed. „Tato skladba je pro mě velký krok, poprvé jsem totiž autorkou textu i hudby, což je pro mě zbrusu nová zkušenost,“ těší se mladičká zpěvačka.