ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30288 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kapitán Demo si vzal auto

0 jsk 22.9.2022

Křest alba Mistr Světa Všeho česko-italského magnáta Kapitána Dema proběhne 13. května 2023 v pražské O2 areně. Ještě před mejdanem s fanoušky se Kapitán Demo oženil, a to přímo ve videoklipu k singlu Velkej zlatej benz, který právě vyšel.

„Já už jsem si v životě všechno splnil, ale jediný, co jsem pořád odkládal, byla svatba. Dnes žijeme ve dvacátém prvním století, tak stejně jako se můžou brát osoby stejného nebo podobného pohlaví, tak se můžou oženit a vdát i stroje, budovy nebo věci. Já si vzal to nejkrásnější auto na světě a má to hned několik výhod. Do ničeho mi nekecá, nemusel jsem s ním podepisovat předmanželskou smlouvu, až mě začne srát, tak ho vyměním za mladší a nemusím nikomu nic vysvětlovat,“ pochvaluji si Demo novou lásku, se kterou se oženil. Video režíroval Givinar Kříž, za kamerou stál Sláva Pecháček.

Deska Mistr Světa Všeho, která vyšla loni a během prvních pár dní se stala platinovou, se v O2 areně dočká brilantní show. Okolnosti show zůstávají i nadále utajené, ale každý, kdo byl na Demově samostatném koncertě, ví, že se vždycky stane něco, co se normálně nestává. Na koncertě zazní zásadní hity ze všech vydaných i nevydaných Demových alb.