ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4667 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Kapela Like-it představuje City in the City, singl z debutového alba

0 jsk 15.3.2021

Po písničkách Nádech, Mrazí nebo Křídla přichází třebíčská skupina Like-it s dalším singlem. Skladbu City in the City doprovází videoklip, který kapela natáčela v Berlíně.

„Singl jsme už od začátku tvořili s vizí, že klip bude určitě ve městě a měl by zobrazovat partu mladých lidí poflakujících se ulicemi i životem. Hledali jsme město, které tuto atmosféru vystihuje nejlépe a Berlín této představě sedl jako ulitý,“ uvedl zpěvák Dominik Kříž.

Kapela na společné natáčení velmi ráda vzpomíná: „Kvůli covidu bylo vše docela dobrodružné. Na místě jsme se totiž dozvěděli, že v celém Berlíně není možné udělat hudební představení bez povolení. Naháněli nás správci areálů i veřejným pořádkem posedlé důchodkyně. Ale nakonec to klaplo a máme z toho skvělý pocit i zážitky,“ doplňuje s úsměvem Kříž.

Like-it letos plánují vydat své debutové album se stejnojmenným názvem City in the City. Spolupracovali na něm s českými i zahraničními producenty. Na připravované desce se objeví i písnička Nech vítr vát, kterou pro kapelu napsal Marek Ztracený. Křest desky City in the city by měl proběhnout v Praze i domovské Třebíči. Termín obou křtů bude upřesněn po uklidnění pandemické situace.