ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4911 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Jan Bendig a Markéta Konvičková natočili v Tunisku emotivní klip

0 jsk 11.7.2023

Skladba Nebe peklo ráj je už třetím duetem Jana Bendiga a Markéty Konvičkové. Klip plný exotických lokací vznikal během deseti dní, které spolu tito dva strávili v Tunisku.

Skladba Nebe Peklo Ráj je ve svém vizuálním pojetí pokračováním předchozích klipů Bloudím a Toužím, které mají na YouTube miliony zhlédnutí. Patří také k Bendigovým i Markétiným nejúspěšnějším skladbám. Původním plánem bylo, že tento třetí díl vyjde už před třemi lety, tehdy bohužel Markétu postihly vážné zdravotní komplikace.

„Tou dobou začalo Markéty špatné zdravotní období, proto musela vše odložit. Když už se zdálo, že budeme moci nový duet natočit, nemoc se Markétě výrazně zhoršila. Proto se čekání protáhlo na tři roky,” vysvětluje Bendig.

Konvičková dodává: „Jde vlastně o takový můj návrat na scénu po velkých zdravotních problémech. Diagnostikovali mi tehdy cystu na vaječníku. Lékařům se ji povedlo odstranit, ale s tím, že se problémy mohou kdykoli vrátit. Jde o vzácný druh nádoru, který se nevyléčí asi nikdy,” vysvětluje.

Kvůli této nemoci viditelně otekla a přišla o vlasy. V bulváru se tehdy psalo, že je alkoholička. Jak dnes vzpomíná, na psychice jí to samozřejmě nepřidalo. „Měl jsem o Markétu velký strach. Nemohl jsem z toho ani spát. Ale je to naštěstí už za ní a jsem rád, že se právě v tomhle novém klipu ukazuje zpět v plné síle,” dodává Bendig.

Klip je inspirovaný příběhy devadesátkových telenovel, kdy v televizích dominovaly nekonečné seriály Dynastie nebo Dallas. Očekávaný milostný trojúhelník v příběhu doplňuje slovenská zpěvačka Nia, která si v závěru klipu s Markétou pořádně vjede do vlasů a padne i několik opravdových facek. Příběh skvěle doplňuje hned několik nádherných exteriérových i interiérových lokací, které Tunisko nabízí.