ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7014 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Eliška Buociková představuje chytlavou písničku Tajný noci

0 jsk 26.6.2019

Zpěvačka Eliška Buociková vydala singl a videoklip Tajný noci. Po loňském vítězství v soutěži Talent for Stage a skladbě Oko za oko je její druhý. Je autorkou hudby i textu, producentem skladby je Dan Friml.

„Složila jsem ji asi před pěti lety. Prošla od té doby značným vývojem a před časem jsme k ní s kamarády dokonce natočili takový domácí videoklip. Aktuální verze má nové aranže a přibyla v ní ještě jedna sloka,“ popisuje Buociková.

„Text je o holce a klukovi, kteří se scházejí po nocích. Ona od toho sice čeká víc, ale ve finále s nadhledem přijímá, že nic víc nedostane,“ vysvětlila zpěvačka, která se netají tím, že příběhy všech svých skladeb buď sama zažila, anebo se jí bezprostředně dotkly. V případě písničky Tajný noci jde o zážitek osobní.

Videoklip natočil Michal Skořepa. Kromě Buocikové a její kapely v něm účinkuje model a herec Jan Havlovic, který se stal vítězem ankety Muž roku. „Klip provázejí černá a bílá barva. Ta proměnlivost přibližuje nálady, v jakých je dívka, která o vztahu přemýšlí. Bílá je naděje, ale realitu prezentuje černá,“ dodala Buociková.

Aktuálně koncertuje se svou kapelou a načala festivalovou sezonu. 12. července se představí na festivalu Orlická brána v Žamberku a 20. července na Kunětické Hoře v rámci festivalu Hrady.cz.

Eliška Buociková – Tajný noci