ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6432 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Ed Sheeran koncertoval v Praze pár hodin poté, co vyšel jeho nový klip

0 jsk 9.7.2019

Britský zpěvák Ed Sheeran okouzlil v Praze na dvou koncertech zdejší publikum. Jeho první ze dvou vystoupení vidělo osmdesát tisíc diváků, to druhé, které se konalo v pondělí, o něco méně. Jen několik hodin před úvodním vystoupením navíc uvedl videoklip ke skladbě Blow.

Na letišti v Letňanech se odehrála jedna z koncertních událostí roku 2019. Jen několik dnů před vydáním desky No.6 Collaborations Project se tam zastavil zpěvák, který patří k největším interpretům historie. Jeden z komerčně nejúspěšnějších hudebníků jedenadvacátého století v Praze uhranul publikum, ve kterém převládaly ženy a dívky. Sám s kytarou a pedálovým efektem looper upoutal na bezmála dvě hodiny pozornost nadšeně aplaudujícího davu pod pódiem, připomněl starší hity a představil skladby z chystané desky, jejíž vydání je naplánováno na tento pátek.

Krátce před pražským dvojkoncertem Sheeran zveřejnil dvě nové písně. K již publikovaným singlům I Don’t Care, Cross Me a Beautiful People přidal stylově zcela rozdílné skladby Best Part Of Me a Blow, aby demonstroval zvukovou rozmanitost alba No.6 Collaborations Project.

Zatímco první z nich se zpěvačkou Abbey Smith připomíná folkové kořeny jeho tvorby, ve druhé divoce buší rockové srdce. Na kytaru v ní zpěváka doprovází americký muzikant Chris Stapleton, kterého doplňuje hostující Bruno Mars. Jde o střet tří hudebních světů, kterému sluší i čerstvě zveřejněné jednoduché video.

Ed Sheeran – Blow