ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30300 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Dosud nepublikovaná skladba George Michaela je venku

0 jsk 8.11.2019

Vyšla dosud nepublikovaná píseň zesnulého britského zpěváka George Michaela, kterou nahrál před svou smrtí. Skladba s názvem This Is How (We Want You to Get High) byla napsána v roce 2012. Michael ji později nahrál v londýnských Air Studios. Poslední úpravy na ní byly provedeny v roce 2015 během jeho posledních nahrávacích aktivit.

Píseň měla premiéru v programu Breakfast Show na stanici BBC Radio 2. Spolu s ní byl na internetu zveřejněn i videoklip s textem. Obsahuje animované archivní zobrazení zpěváka.

Skladba bude znít na konci nové vánoční romantické komedie s názvem Last Christmas s hudbou George Michaela. Film bude mít v Americe premiéru 8. listopadu. Scénář k němu napsala oscarová Emma Thompson. Oprášila tak dávný nápad svého přítele George Michaela a film vznikl na motiv jeho písňové vánoční klasiky Last Christmas. Hlavní roli v romantické komedii ztvárňuje hvězda ze seriálu Hra o trůny Emilia Clarke. Hraje mladou ženu Kate, která přitahuje problémy všeho druhu: nerozumí si s vlastní rodinou, nevyzná se sama v sobě, neumí si najít normálního chlapa, a navíc pracuje v obchodě s vánočními dekoracemi.

Obléká si skřítkovský kostým a v hlavě se jí stále točí vánoční hit George Michaela Last Christmas. Vše se však změní, když pozná záhadného mladíka, který se jí stále častěji plete do cesty i do života. „Nejde o povrchní romantickou komedii, ale o chytrý film s vážnými podtóny a silnými emocemi. Původně jsem vánoční romantiku vůbec natáčet nechtěl, tento nápad se však nedal odmítnout,“ říká režisér filmu Paul Feig.