ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5738 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Disney představil na Super Bowlu reklamní spot k výročí

0 jsk 14.2.2023

Společnost Walt Disney Company oslaví 16. října 2023 své sté výročí a oslavy s fanoušky a tvůrci, díky nimž může kouzlo Disney rozdávat radost po celém světě, potrvají celý rok.

Společnost během víkendového Super Bowlu představila reklamní spot, který vzdává hold fanouškům a tvůrcům, a jenž zachycuje sto let příběhů a inovací.

„V době, kdy si připomínáme naše sté výročí, je úchvatné se ohlédnout za odkazem Walta Disneyho a jeho neúnavnou snahou o dokonalost, která dodnes pohání společnost kupředu. Jsme nesmírně vděční několika generacím lidí po celém světě za to, že jsou tak výjimečnou součástí naší historie a že během uplynulého století učinili naše příběhy a postavičky součástí svých životů,” řekl Bob Iger, generální ředitel společnosti Disney. „Disney 100 je oslavou všech našich fanoušků a rodin, našich vypravěčů a kreativních vizionářů, jejichž talent a představivost vytvořily kouzelné okamžiky, díky nimž je společnost Disney trvalou součástí globální kultury.”

Lidé v celém světě se mohou těšit na nabídku filmů od renomovaných studií Disney, Pixar, Marvel Studios, Lucasfilm a dalších, které budou uvedeny do konce roku. 23. listopadu uvede Walt Disney Animation Studios v českých kinech originální animovaný hudební film Přání.

Tagy: