ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10368 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Debbi se vdala a v písni V dobrým i zlým zpívá česky

0 jsk 18.8.2022

Je to už dvanáct let, co na sebe zpěvačka Debbi (Deborah Kahl) upozornila svým prvním hitem Touch The Sun. Osmnáctiletá dívka překvapila svou nakřáplou barvou hlasu a mimořádnou muzikálností. Od té doby stačila vydat tři alba (Touch The Sun, Love, Logic And Will a Break), získat dvě Ceny Anděl a odehrát stovky vystoupení se svojí doprovodnou skupinou.

Dnes je Debbi čerstvou novomanželkou a přichází s novou písní doprovázenou videoklipem. V dobrým i zlým. Poprvé celý song nazpívala v češtině a poprvé se na svém repertoáru podílela autorsky spolu s Jendou Vávrou a Ondřejem Turtákem.

„Je to tak. Vstoupila jsem do nové etapy svého života. To jak v té soukromé, tak v té profesní části. Jsem zamilovaná a několik dní vdaná.  V písní V dobrým i zlým se obě tyto části prolnuly. Je to vyznání lásky nejen mému manželovi, ale i poděkování mým nejbližším. Mým mámě a sestře. Proto Má autorská prvotina a proto čeština. Chtěla jsem, aby mi všichni rozuměli a věděli, že to myslím vážně. Právě proto se ve videoklipu objeví můj manžel, mamka, ségra i pes Woody,“ přibližuje Debbi.

Spoluautory a producenty písně jsou Jenda Vávra a Ondřej Turták (ODD). Videoklip natočil kameraman a režisér David Brož. Natáčel se jeden letní víkend u Debbi na chalupě, kde tráví téměř veškerý volný čas.

(foto: Jakub Soukup)