ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4875 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Další balada Pavla Callty

0 jsk 14.11.2023

Zpěvák a skladatel Pavel Callta zahájil loni v listopadu novou etapu své tvorby spoluprací s Universal Music. Nový směr, kterým se ubírá, se setkal s přijetím fanoušků a po singlech Skvělej den nebo Vrásky z lásky teď přichází s další podobně laděnou písní Básně o nás dvou.

Ve snímku z dílny Nikity Rubleva tvoří pár se začínající herečkou Amy’s World.

„Singl Básně o nás dvou je rozchodová skladba, kterou jsem napsal letos v létě. Je to pro mě srdcovej song, který vypráví o dvou lidech, kteří se moc milovali, ale nakonec tam byla tak moc narušená důvěra, že to nevyšlo,“ uvádí Callta.

Co se týče produkce, vyjel ze zajetých kolejí. „Produkčně jsem zkusil změnu, kdy singl produkoval Osama Verse, jenž produkuje pro Bena Cristovaa. Master dělal Ondra Žatkuliak,“ doplňuje rodák z České Lípy.

Poetický název singlu zcela koresponduje jak s textem, tak s doprovodným videoklipem. Toho se zhostil režisér Nikita Rublev, který se podílel i na posledních dvou snímcích. Hlavní role po boku zpěváka se ujala Amy’s World. Finální střih a postprodukci romantického videa plného záběrů Prahy pak obstaral Tobiáš Petschenka.

(foto: Pavlína Lindová)