ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20233 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Členové Rybiček 48 se v klipu převlékli za ženy

0 jsk 3.6.2014

Kutnohorská punkrocková skupina Rybičky 48 je známá tím, že se nebojí investovat do bláznivých nápadů. V minulosti to prokázala hned několikrát. Někdy za to slízla smetanu chvály, jindy byla terčem útoků, které třeba pocítila na nevoli fanoušků na svých koncertech. Obecně ale platí, že humor není téhle trojice nikterak vzdálený, a tak není divu, že se aktuálně znovu pustila do bláznivého experimentu.

Členové kapely se nedávno převlékli za ženy. A nebylo to jen tak pro nic za nic. Za vším stálo natáčení videoklipu k singlu Vážené dámy, který se stal nejnákladnějším videem v historii Rybiček 48.

Po svém posledním videoklipu k písni Bohém zapomenutý dítě, jehož realizace kapelu vyšla pouze na pár tisíc korun, posílají Rybičky 48 aktuálně do světa svůj doposud nejdražší videoklip. Stojí za ním realizační tým v čele s Martinem Linhartem. Autorem scénáře je zpěvák a baskytarista kapely Kuba Ryba.

„Zajímavé je, že Vážené dámy jsou zhruba stonásobně dražší než minulý klip Bohém zapomenutý dítě. Nový klip je o tom, jak parta kluků potřebuje zjistit, jak na ženy. Třeba tím, že se za ně převlékne a tráví s nimi čas. A to vše kvůli tomu, aby mohla uspořádat seminář pro ‚ňoumy‘, kteří nevědí jak na ně,“ vysvětluje důvod dámských kostýmů celé kapely ve videoklipu zpěvák a baskytarista Kuba Ryba.

Hlavní roli v klipu si zahrál český model Jan Havlovic. V nejnovějším videu Rybiček 48 projde díky semináři hlavní hrdina neobyčejnou proměnou. V klipu se pak objevuje i několik známých tváří, například Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy v roli kadeřníka, zpěvačka Bára Zemanová, moderátorka TV Óčko Linda Wagnerová a aktuální moderátorka zákulisí talentové soutěže Hlas Eva Burešová.

Připomeňme, že skupina Rybičky 48 vznikla v roce 2002 v Kurné Hoře jako Banánový rybičky. Název ale byla později nucena změnit, protože existoval stejnojmenný televizní pořad.

První album Adios Embryos vydala v roce 2006. Následovaly čtyři další počiny, přičemž aktuální Tohle je rock’n’roll, vy buzny! je na světě od loňského roku. Právě na něm je písničky Vážené dámy.

Rybičky 48 – Vážené dámy: