ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6042 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Česká skupina Votchi podepsala smlouvu s kanadskou firmou

0 jsk 14.7.2023

Kapela Votchi zahajuje spolupráci s kanadskou nahrávací společností Sodeh Records. U ní vydá také následující EP s názvem Out Of Love.

Podpisem smlouvy se kapele otevírá zajímavá mezinárodní spolupráce, a to na globální úrovni, vydavatelství Sodeh Records kapele poskytne celosvětovou propagaci kompletní diskografie a otevře tak pomyslné dveře na zahraniční trh. Toto partnerství bude nejenom na poli studiových počinů, ale také živých vystoupení v zahraniční.

„Spolupráce s kanadským labelem je pro nás jednoznačně největší dosavadní úspěch za celou dobu našeho fungování. Už se moc těšíme na vše, co se s novou mezinárodní spoluprací pojí. Vše se včas dozvíte a bude to stát za to!“ říkají sami členové kapely Votchi.

Hardrocková kapela VOTCHI vydala 8. února 2023 pilotní singl z připravovaného EP se stejnojmenným názvem Out Of Love. Šestice muzikantů působí na české rockové scéně již více než dvacet let. Za tu dobu vydala čtyři studiová alba, získala ocenění v různých soutěžích a zapsala se do povědomí mnoha rockových fanoušků třeba předskakováním na koncertech kapel Whitesnake, Deep Purple, Nazareth či Uriah Heep.

Tagy: ,