ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8064 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Ben Cristovao a Majk Spirit v klipu z cest

0 jsk 6.1.2023

Skladba Happy Birthday vyšla loni na albu Protenkontrast od Bena Cristovaa. Videoklip, který je vytvořený pro formát IG Reels, staví na unikátním grafickém zpracování. O ten se postaral tým Heroes Production v čele s Tomášem Kasalem.

Videoklip je plný momentů s přáteli a zážitků z cest, které poskládané dohromady tvoří životní časosběr Cristovaa za rok 2022. Vyzdvihuje v něm i svůj druhý koncert v O2 areně v Praze, který se uskutečnil 1. října. Mezi pozvanými hosty byl, vedle Rytmuse, Ega, Calina nebo Miraie Navrátila, právě i Majk Spirit, jenž s Cristovaem představil naživo jejich předchozí společnou skladbu Kurt. Ta vyšla na Spiritově albu Artist z roku 2020.

„Chtěl jsem vtipnou formou shrnout rok 2022 a poděkovat lidem za to, že dorazili do O2 areny, a dát vědět, že děláme ještě jednu,“ vysvětluje motiv klipu Ben Cristovao.

„Happy Birthday je velmi chytlavý song a video mu dodalo ještě další rozměr. Good vibe music je přesně to, co teď lidé potřebují slyšet,“ popisuje své pocity z písně Majk Spirit.

Zároveň dodává, že natáčení klipu pro něj bylo jedno z nejjednodušších vůbec. Stačilo pořídit jen několik záběrů pár minut před koncertem. „Mezi mnou s Benem to skvěle funguje i bez toho, že bychom se o to nějak extra snažili. Rozumíme si hudebně i lidsky, díky tomu to jde samo. Jak jsem řekl i v O2 areně, Ben je pro mě jeden z top česko-slovenských umělců za poslední dekádu. Právě pro něj vybírám skladbu ze svého chystaného alba, které by mělo vyjít letos na jaře, takže naše spolupráce bude pokračovat,“ dodává Majk Spirit.