ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12900 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Bára Zmeková natočila klip s rodinou a přáteli

0 jsk 27.2.2024

Písničkářka Bára Zmeková představuje první píseň z chystaného alba, které vyjde v polovině března na labelu Tranzistor. Nový singl s názvem Přestalo pršet bude pro fanoušky hudebním překvapením a Bára k němu se svým týmem připravila osobitý videoklip.

Na videoklipu k písni Přestalo pršet spolupracovala autorka s Robertem Formanem, Petrem Zmekem a Ivou Kůrkovou. Animace vytvořil Jáchym Nádvorník.

„Na natáčení jsme pozvali přátele i rodinu a pak se celý sál proměnil v jedno velké divadlo. V dnešní době, kdy je digitální prostor zcela zahlcený, mi přišlo důležitější vytvořit něco, co bude zážitkem samo o sobě v daný moment. A to, že v klipu vystoupila i má jedna devadesátiletá babička a prastrýc, je pro mě neskutečně cenné a jsem vděčná, že se nám takovou vzpomínku podařilo zachytit,” říká o vzniku videoklipu Zmeková.

Chystané album Jediný na světě bude obsahovat jedenáct autorských písní, a kromě stálých spolupracovníků se objeví i mnoho exkluzivních hostů. Naplánované je turné, které zahájí Zmeková křtem v pražském Paláci Akropolis 17. dubna. Následovat bude 18.dubna Kabinet Múz Brno, 19. dubna. Jazz Tibet Club Olomouc a 20.dubna Klub Provoz Ostrava.

(foto: Michaela Sošková)