ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12239 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Adam Uličný natočil vánoční klip s Andreou Verešovou

0 jsk 17.12.2021

Hudební skladatel, zpěvák a držitel mezinárodního hudebního ocenění Award Winner Music Composer Adam Uličný vydává svůj první vánoční videoklip s názvem Ta pravá. Roli v něm přijala modelka Andrea Verešová.

„Vánoční singl byl pro mě velkou výzvou. Říká se, že singl na vánoční téma napíše muzikant, jednou, maximálně dvakrát za celou svou kariéru. Výzva to byla o to víc zmnohonásobená, když mé pozvání, zahrát si ve videoklipu, přijala taková osobnost zvučného jména, jakou je Andrea Verešová.“ říká Adam Uličný.

„Andrea, která byla po celou dobu tvorby singlu mou múzou, je skutečně velká osobnost. O to víc mě překvapilo, s jakou skromností k natáčení přistupovala. Je to skvělá žena s lidským přístupem, a hlavně nohama na zemi. Tímto jí velice děkuji,“ dodává.

Videoklip má také lehce romantický podtext a smyslnou energii. „Vždycky jsem snila zahrát si v romantické pohádce nebo videoklipu, proto jsem nabídku zahrát si ve vánočním videoklipu s Adamem přijala se skutečným nadšením. O to víc mě těší, že jeho autorem je tak úžasný a světově uznávaný skladatel Adam Uličný. Tento talentovaný umělec a charismatický zpěvák mě překvapil svou neskutečnou skromností a velkou pokorou,“ sdělila Andrea Verešová.