ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10633 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Adam Mišík se v písni Dotyky inspiroval britským zvukem

0 jsk 20.2.2024

Adam Mišík v pražské Roxy odstartoval své turné. Vyprodaný ikonický klub s tisícovkou fanoušků vytvořil atmosféru, která zpěváka několikrát dojala a zároveň nenechala vydechnout. Zazněly platinové singly Proud, Máma říkala i aktuální hity Bez tebe, Prach a Zapomenout.

Show podpořili i hosté a přátelé z branže, Sergei Barracuda, Dorian, Pam Rabbit, Ben Cristovao nebo Marko Damian.

Právě s Markem Damianem teď Adam Mišík vydává společnou skladbu Dotyky, k níž natočili retro videoklip. Novinkou láká na své nadcházející koncerty do Brna, Ostravy a Jablonce.

„Singl Dotyky jsme opět stvořili s mým dvorním producentem Enthicem a je inspirován aktuálním britským soundem, který nás napadlo spojit s českým textem a vytvořit tak něco nevšedního,“ říká o nové písni zpěvák Adam Mišík, který si na spolupráci přizval zpěváka a rappera ze Slovenska, který má společnou skladbu i s Viktorem Sheenem nebo Sergeiem Barracudou.

„Marko Damian je pro mě jeden z nejzajímavějších slovenských interpretů s nezaměnitelným soundem, a tak byl jasná volba pro náš krásný experiment,“ dodává Mišík. O videoklip s retro nádechem roku 1998 se postarali tvůrci z Butterfly Kids.