ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9158 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Adam Ďurica pracoval na nové písni s novým týmem

0 jsk 10.2.2023

Adam Ďurica přichází s novinkou s názvem Pohľad pre bohov. Představil k ní i videoklip. Ten s ním natáčel režisér Jakub Mahdal.

„Videoklip jsme natáčeli v Praze, spolu s Jakubem Mahdalem, který ke skladbě doplnil pokračování příběhu. Už jsme spolupracovali na jiných mých skladbách. On sám je hudebníkem, proto mám rád jeho přístup nejen ke skladbě samotné ale i k práci, která je velmi profesionální,“ prozradil Ďurica.

Nová píseň s sebou přináší i nové spolupráce. Ta první se týká producenta písně. „Už se budu opakovat, ale stále se snažím ve své tvorbě posouvat, hledat něco nového, co by mi mohlo pomoci otevírat a vidět nové horizonty. Proto jsme oslovili Oskara Rózsu. Známe se, ale nikdy jsme spolu nedělali,“ říká o spolupráci.

Další novinkou v Ďuricových spolupracích je focení, které měl tentokrát na starosti Ondřej Pýcha. „Adam je jeden z těch umělců, se kterými jsem chtěl spolupracovat. Sledují jeho tvorbu a také jeho kapely. Mám rád jeho energii na pódiu, a to byl jeden z faktorů, který jsem z něho chtěl na naší foto session dostat. Oba máme rádi podobnou hudbu, je velmi fotogenický, a to se nám věřím podařilo dostat do výsledné podoby,“ hodnotí spolupráci Pýcha.