ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22664 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V nové sérii Simpsonových někdo zemře. Kdo to bude?

0 jsk 3.10.2013

V neděli začala americká televizní stanice Fox vysílat již pětadvacátou sérii kresleného seriálu pro dospělé Simpsonovi. Další díly o peripetiích rodinky žijící ve Springfieldu se podle prvních informací mohou ukázat jako přelomové.

Z jakého důvodu? Producent seriálu Al Jean v jednom z posledních rozhovorů prozradil, že v nastávající sérii zemře jedna z důležitých postav. Aby prý bylo pátrání fanoušků jednodušší, dodal, že postavu, která zemře, namluvil herec, jenž za svůj výkon dostal sošku Emmy. Znalci nicméně vědí, že to není příliš dobré vodítko, protože během čtyřiadvaceti let existence seriálu získali sošku Emmy téměř všichni herci, kteří v něm namluvili hlavní a důležité postavy.

Spekulace fanoušků nicméně probíhají na plné obrátky. Vyplývá z nich, že je málo pravděpodobné, že zahynou Marge, Homer, Lisa, Bart nebo malá Maggie. Na nejvyšší příčce ohrožených se naopak usadil dědeček Simpson.

Svou troškou do mlýna se do diskuze zapojil také Joe Crilly ze sítě britských knihkupectví William Hill. Tipuje, že nejmenší šance dočkat se konce této série má Bartova učitelka Edna Krabappelová, žena souseda Simpsonových Neda Flanderse. Navázala prý úzké vztahy s ředitelem Skinerem i majitelem lokálního baru Moe Szyslakem. Pokud se jeho předpoklady vyplní, ukáže se být Ned Flanders nejtragičtější postavou seriálu.

Fanoušci totiž vědí, že k poslednímu úmrtí v něm došlo před čtrnácti lety. A tehdy tragicky skonala první žena Flanderse, Moude.

The Simpson je americký animovaný seriál, který vytvořil režisér Matt Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizní stanici Fox. Jde o nejdéle vysílaný animovaný seriál v historii americké televize.

Poprvé se na obrazovkách objevil 19. dubna 1987, tehdy jako dvouminutový skeč v Show Tracey Ullman. Vysílala ji stanice Fox. 17. prosince 1989 vznikla první dvacetiminutová epizoda s názvem Vánoce u Simpsonových. Seriál měl velký úspěch a záhy byl přesunut do hlavního vysílacího času.

Tagy: