ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5419 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V listopadové TV Rockparádě se představí Vilém Čok, Harlej či Gaia Mesiah

0 jsk 1.11.2022

Do listopadové TV Rockparády přijdou jako hosté Vilém Čok, Psycho a Rusty ze skupiny Maniac, Tonda Rauer z kapely Harlej a Eva Burešová a Václav Noid Bárta. Hostit a zpovídat je budou moderátoři Veronika Krejzová a Kůsofka.

Z říjnového do listopadového kola postoupili Insania (s klipem k písni Placatej svět), Motorband (Pátej) a Blue Rocket (Skříň). Novinky prezentují Gaia Mesiah (klip k písni NeNe), Maniac (Ty a já), Kozičky (Padesát), Vilém Čok a Bypass (Jménem lásky), Brutální jahoda (Utíkáš), Harlej (Možná, live) a Dymytry a Eva Burešová (Žena z oceli).

Pro postup oblíbené skupiny lze hlasovat do neděle 20. listopadu do půlnoci. Za poslání hlasu se diváci dostanou automaticky do slosování o balík rockových dárků, například volňásky na Winter Masters of Rock do Zlína, výroční koncert Uriah Heep do Prahy, sluchátka Sennheiser nebo publikaci Rock History 1972

Pořad lze sledovat na televizi Óčko Star v neděli 6. listopadu v 15 hodin, v úterý 8. listopadu ve 24 hodin a ve středu 16. listopadu v 7 hodin. Také na stanici V1 – region východní Čechy o nedělích 6. a 13. listopadu od 21.20 hodin a online.