ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5002 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

V lednové TV Rockparádě Dymytry, Jarek Filgas a další

0 jsk 28.12.2020

TV Rockparáda bude pokračovat i v roce 2021. V první novoročním díle se jako hosté v rozhovorech s moderátory Veronikou Krejzovou a Petrem Kůsou představí zástupci skupin Dymytry, Jarek Filgas Band (na snímku s moderátory), Lautr a Rosa Nocturna.

Z minulého kola do klipové hitparády postoupily kapely Argema s písní Andělé, Bastard se skladbou Tváře provinilých a Wotazník s písničkou Nenajdou. K nim přibydou klipové novinky od Dymytry (Černí andělé), Jarek Filgas Bandu (Možná se rouhám), Lautr (Pošetilá), Rosa Nocturna (Světlonoš), Alocation (Hellnitch), Aika (Machine Evolution) a 21 gramů (Šedá).

Pro postup oblíbené skupiny či klipu lze hlasovat od 1. do 16. ledna 2021 na www.rockparada.cz. Pro ty, kteří svůj hlas pošlou, je připravena slosovací soutěž o ceny.

Lednové vydání TV Rockparády bude vysíláno v úterý 5. ledna od 17 hodin a v neděli 10. ledna od 15 hodin na televizi Óčko Star. Televize V1 pořad odvysílá v regionu východní Čechy v neděli 3. ledna ve 21.20 hodin. Online bude ke zhlédnutí od 1. ledna na www.mvtv.cz, www.rockparada.cz, www.facebook.com/fajnrock, www.youtube.com/tvrockparadacz a www.instagram.com/tvrockparada.