ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26564 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda zve na Chinaski, Forrest Jump a další

0 jsk 28.2.2023

Přestože moderátorka Veronika před natáčením březnového dílu TV Rockparády onemocněla, pořad vznikl. Moderace se ujal její kolega Kůsofka a jeho pozvání přijali artrockeři Allnevr z Havířova, melodic-powermetaloví Donor ze Vsetína, Pepa Michálek frontman Forrest Jump a Michal Malátný z Chinaski.

Z únorového kola postoupili Dymytry (s klipem k písni Jako indián), Bastard (Mezi nebem a zemí) a Insania (Placatej svět). Do soutěže se k nim v březnovém kole přidají Chinaski (Měl bych si boty zout), Forrest Jump (Truet), Pefr Jam (V okamžicích), Donor (Až jednou), Jamming With The Devil (Summer), Allnevr (Bastard) a Alžběta (Čachtická paní).

Hlasovat pro kapely, které diváky nejvíce zaujaly, lze do 17. března do půlnoci. Za poslání hlasu se fanoušci dostávají automaticky do slosování o ceny. Jsou mezi nimi vstupenky na koncert Nazareth, festivaly Jarní Kiliangang nebo Most rocku dost.

TV Rockparádu lze zhlédnout na Óčko Star 5. března v 15 hodin, 7. března ve 23 hodin a 15. března v 7 hodin. Na televizi V1 ji je možné vidět v neděli 5. a 12. března od 21.20 hodin. Online je ke sledování 1. března.