ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26854 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda v dubnu s Viktorem Dykem a Waw, Seven, Lady Kate a dalšími

0 jsk 4.4.2022

I v novém pokračování TV Rockparády čeká na diváky deset aktuálních českých videoklipů, rozhovory se známými i méně známými hudebníky a tradiční divácká soutěž o balík rockových cen. Vyhrát v ní lze sluchátka Sennheiser, originální tričko kapely Pink Floyd a volné vstupenky na několik skvělých rockových akcí

Hosty moderátorské dvojice Petr Kůsa a Veronika Krejzová budou tentokrát Honza „Kirk“ Běhunek a Jiří Komberec s kapely Seven, Viktor Dyk z kapely Waw, Anetta Nosková a Ondra „Plešoun“ Němec z formace Lady Kate a Petr Kadlec a Tomáš Kolda z Critical Acclaim.

Z březnového dílu postoupily klipy kapel Komunál (Pod maskou klauna), Arakain (Paganini) a Věc Makropulos (Jarda Skácel. V dubnovém kole se k nim přidají klipy od Seven (Myšlenky), Viktora Dyka a kapely Waw (Dny a týdny), Kreyson Memorial (Boj za svobodu), Alžběty (Tohle by stačilo), Lady Kate (Enormia), Critical Acclaim (Dancing With My Ghost) a Luna (Světlo). Do soutěže postoupí každý, kdo zašle hlas některému videoklipu. To lze udělat do 16. dubna do půlnoci.

TV Rockapráda bude odvysílána na TV Óčko Star v úterý 5. dubna v 17 hodin a v neděli 10. dubna v 15 hodin, na televizi V1 o nedělích 3. a 10. dubna od 21.20 hodin a rovněž online.