ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5784 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda uvítá Škwor, Motorband a další

0 jsk 1.12.2023

Do vánočního dílu TV Rockparády si její tvůrci přizvali další zajímavé hosty. Jsou jimi   Martin Pelc, bubeník skupiny Škwor, zpěvák Petr Kutheil a kytarista a skladatel Libor Matejčik z Motorbandu, zpěvák Vlasta „Xicht“ Hemzal a baskytarista Lukáš Kůra ze skupiny Divá Bára a zpěvák kapely Satisfucktion Broňa Míka.

Z listopadového dílu postoupily kapely Insania (s klipem k písničce Jedeme peklo), Kabát (Rumcajs miloval Manku) a Salamandra (Set The Fire). Novinkami jsou klipy skupin Škwor (Pocit viny), Motorband (Vládnout), Divá Bára (Klekni), Satisfucktion a Hana Kosnovská (Sick Love), Dilated (Loutky), Broum Band (Mayday) a Sektor 4 (Život je jazda).

Pořad bude vysílán na TV Rebel ve dnech 3. prosince v 11 hodin, 5. prosince ve 22 hodin, 7. prosince v 17 hodin a 11. prosince v 8 hodin, dále na televizi V1 3. a 10. prosince ve 21 hodin a online.

Pro postup oblíbené skupiny lze hlasovat od 1. do 14. prosince do půlnoci. Za poslání hlasu se fanoušci dostávají do slosování o velký vánoční balík plný krásných rockových dárků.