ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15050 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda s Romanem Dragounem a dalšími

0 jsk 31.5.2021

TV Rockparáda pokračuje i v červnu. Hosty pořadu, v němž jsou představovány nové klipy českých skupin a zpěváků a také nová jména z tuzemské hudební scény, budou Roman Dragoun, kapely Krajina Ró, Seven MB a Infinity.

Z minulého kola do aktuálního postoupili Alband s klipem k písni Zbude ze mě půl, Premier s klipem ke skladbě Punková pohádka a Olympic s videem k písničce Pálím tvář. Nové klipy představí Roman Dragoun Projekt (Jako dým), Seven MB (Země hoří), Saca (Only Physically), Krajina Ró (Zrcadlo), Ahard (Ruská ruleta), Infinity (Stín) a Vymazáno z archivu (Perutě draků).

Pro postup vaší oblíbené skupiny hlasujte od 1. do 15. června do 24 hodin. Za poslání hlasu se hudební příznivci dostanou do slosování o veliký balík rockových cen. Hlasovat lze na adrese www.rockparada.cz.

Pořad bude vysílán v televizi Óčko Star 1. června od 17 hodin a 6. června od 15 hodin, na televizi V1 – východní Čechy 6. června ve 21.20 hodin a 13. června ve stejný čas. Online pak od 1. června na www.mvtv.cz, www.rockparada.cz, www.youtube.com/tvrockparadacz, od 7. června na www.facebook.com/fajnrock.

Moderátory pořadu jsou Nikola Kandoussi a Kůsofka.