ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29023 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda s Dogou či Premierem

0 jsk 28.1.2022

Únorové kolo TV Rockparády, české klipové hitparády, přinese další zajímavé hosty. S moderátory Veronikou Krejzovou a Petrem „Kůsofkou“ Kůsou si přijdou popovídat členové skupin Doga (na snímku s moderátory pořadu), Premier, Komunál a Dr. Doll. I v únoru na posluchače čeká deset aktuálních videoklipů, divácká soutěž o balík dárků a čerstvé informace z české rockové scény.

Z ledna do dalšího kola postoupily skupiny Dymytry (s klipem k písni Media), Vilém Čok a Bypass (Nebylo to mezi námi vždycky růžový) a Divá Bára (Letíme pryč). Do klipové soutěže se k nim přidají Doga (Dobrej chlap), Komunál (Pod maskou klauna), Motorband (Ukaž svou tvář), Premier (V unisonu), Warning Vision (Nezhasínej), Dr. Doll (Kámen na kameni) a Madam Royal (V řetězech).

Hlasovat lez do neděle 13. února do 24 hodin. Každý, kdo pošle hlas, se automaticky dostává do slosování o zajímavé rockové ceny, mezi nimiž je třeba originální tričko skupiny Rolling Stones.

Pořad lze zhlédnout 1. února od 17 hodin a 6. února od 15 hodin na stanici Óčko Star, v neděli 6. a 13. února od 21.20 hodin na stanici V1 a online od 1. února.