ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12366 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda přivítá v květnu Petra Jandu či Jaroslava Alberta Kronka

0 Redakce 29.4.2021

Hosty květnového kola soutěžní TV Rockparády budou Petr Janda z kapely Olympic, Jaroslav Albert Kronek, Kristina Sabo a Iveta Suchánková. V novém dílu se místo Veroniky Krejzové, která je v očekávání, objeví na postu moderátorky Nikola Kandoussi, zpěvačka a kytaristka dívčí kapely The Agony.

Z minulého kola do toho aktuálního postoupili jako první Doga s klipem k písni Zelená, jako druhá kapela Premier s klipem ke skladbě Punková pohádka a za třetího místa Najust s videem k písničce Bicykl.

Spolu s nimi budou v květnovém kole soutěžit Olympic (Pálím tvář), Alband (Zbude ze mě půl), Kristina Sabo (Star In Puppets Show), Iveta Suchánková (Darkness), Dolls In The Factory (Stop for A Minute), The Midnight Thunder (Running Out of Time) a Forum (Jedeme dál).

Pro postup oblíbené skupiny mohou diváci hlasovat 1. do 16. května do 24 hod. na adrese www.rockparada.cz.

Květnovou TV Rockparádu odvysílá stanice Óčko Star v úterý 4. května v 17 hodin a v neděli 9. května v 15 hodin. Televize V1 v neděli 2. května ve 21.20 hodin. Dále bude k vidění online na www.mvtv.cz, www.rockparada.cz, www.youtube.com/tvrockparadacz, www.facebook.com/fajnrock a www.instagram.com/tvrockparada.