ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5532 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda přivítá Michala Prokopa

0 Redakce 30.8.2021

Zářijové pokračování TV Rockparády hlásí, že mezi hosty bude i zpěvák a hudebník Michal Prokop (na snímku). Kromě něho se v rozhovoru představí Libor Matějčík a Láďa Korbel z Motorbandu, Jan Šotkovský a Petr Caputa z Witch Hammer a Stanislav Švarc z Meat Mincer.

Z červnového, tedy předprázdninového kola, postoupily klipy skupiny Alband (Zbude ze mě půlka), Premier (Punková pohádka) a Infinity (Stín). Nově se k nim přidají klipy Michala Prokopa (Má vlast), Motorbandu (Pár důvodů), Witch Hammer (Za vlastním stínem), Meat Mincer (Ďábel v mý hlavě), Moravy (Žena), Seliveru (Nesmělej) a Sokolove (Prozatím).

Pro postup oblíbené skupiny lze hlasovat od pátku 1. do neděle 19. září do 24 hodin.  Každý, kdo pošle hlas, dostane se do slosování o balík cen, například bezdrátový mikrofon Dexon, sluchátka Sennheiser a další.

Pořad bude vysílat TV Óčko Star v úterý 7. září od 17 hodin a v neděli 12. září od 15 hodin, V1 – východní Čechy v neděli 5. září od 21.20 hodin a neděli 12. září od 21.20 hodin. Online bude ke zhlédnutí na mvtv.cz, rockaparada.cz či YouTube.

Provedou jím moderátoři Veronika Krejzová a Petr Kůsa.