ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28917 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

TV Rockparáda představí Dogu, Dymytry a další

0 jsk 1.2.2024

V novém dílu TV Rockparády se lze těšit na první společný televizní rozhovor s Jirkou Urbanem ml. a Václavem Noidem Bártou, novým zpěvákem skupiny Dymytry. Přijdou i členové kapely Doga (na snímku) a povyprávějí, jaké bylo jejich pubové loňské turné ve Spojených státech. Martin Blažek představí své nové minialbum Artmosféry a Martin Kohout popovídá o novém počinu skupiny Kohout plaší smrt.

Rozhovory s nimi povedou Veronika Krejzová a Kůsofka.

Z minulého kola postoupily klipy skupin Insania (Jedeme peklo), Protheus (Ženy, ženy, ženy) a Divá Bára (Klekni). V únorovém klání se s nimi utkají videa kapel Dymytry (My ještě nechceme jít), Doga (Tohle je dobrý), Shaark (Love You Tyrant), Kohout plaší smrt (Co by kdyby), Artmosféra (Odbila půl šestá), Aligator (Na vrcholky hor) a Svieca vo vetre (Tma).

Pro postup oblíbené skupiny lze hlasovat na www.rockparada.cz od 1. do 15. února do půlnoci. Každý hlas se dostává do slosování o hodnotné rockové ceny.

TV Rockparádu je možné zhlédnout na TV Rebel 4. února v 11 hodin, 6. února ve 22 hodin, 8. února v 17 hodin a 12. února v 8 hodin, také na televizi V1, a to 4. a 11. února vždy ve 21 hodin. K vidění je také online.