ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5019 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tři nadějné kapely v projektu NEW: píseň, festival, turné

0 jsk 17.4.2014

NEW je nový hudební projekt tří kapel – No Distance Paradise, Evelynne (na snímku) a We on the Moon. Rozhodly se vzájemně podpořit a vytvořit tak zajímavý projekt. Jdou na to nejenom svou vlastní energií, ale také přes portál Hithit, na kterém sbírají pro své záměry finanční prostředky.

No Distance Paradise, Evelynne i We on the Moon se postupně prosazují na hudební scéně a čím dál více se dostávají do povědomí široké veřejnosti. Tyhle party se však rozhodly svému vzestupu jít vstříc, a ačkoliv je každá skupina stylově jiná, vytváří společnou originální tvorbu. Prvním počinem je singl Leave The World Behind, který vznikl pod dohledem producenta Borise Carloffa.

„Jedná se o spojení jedněch z nejnadanějších a nejpracovitějších kapel na české klubové scéně,“ komentuje projekt NEW Boris Carloff.

„Ze začátku jsem si říkal, jak vůbec taková spolupráce může vypadat, ale čím víc to nabírá na obrátkách, tím víc mě to baví. Doufáme, že vženeme do lidí myšlenku pokusit se dělat věci zase trochu jinak. Při nahrávání našeho singlu, jde o takovou letní hitovku, jsme chytli energii, jako bychom v sobě měli ludy od Vlka z Wall Street,“ přibližuje spolupráci zpěvák Eddie z Evelynne.

„Myšlenka managementu Evelynne udělat společný projekt tří kapel, ukázat všem, že podpora domácí scény nám není lhostejná, byla prostě výjimečná. Obzvlášť spojeni tří fanouškovských základen. Na společném singlu si ujíždíme, přestože není vyloženě v linii ani jednoho z nás. A to mě baví. Nemůžeme se dočkat, co tomu řeknou posluchači,“ dodává Tomáš Červinka, frontman We on the Moon.

„NEW bude hlavně nový vítr na české hudební scéně. Spojení takhle mladých a zároveň potenciálních kapel je samo o sobě dost silné na to, aby se tady konečně něco změnilo. A taky to bude velká legrace pro nás a hlavně fanoušky,“ doplňuje zpěvák Máca z No Distance Paradise.

Společný singl je jen začátek. Chystá se také videoklip a v plném proudu i plánování společného turné 3v1. První společný koncert proběhne na populárním festivalu Rock For People, šňůra napříč republikou se odbude na podzim.

Aby se vše mohlo uskutečnit podle plánu, je důležitá i finanční podpora, proto se skupiny připojily k platformě Hithit.