ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20029 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tina Levin fotila herce Milana Deutsche

0 jsk 3.11.2020

Výstava fotografií Tiny Levin pod názvem Strachy/Fears, která se měla původně konat v galerii Jindřišská věž v Praze, se z důvodu aktuálních omezení přesouvá na internet. V pondělí 2. listopadu v 18 hodin si budou moci návštěvníci internetové galerie www.milandeutsch.cz/tinalevin prohlédnout stylizované fotografie, na kterých herec Milan M. Deutsch ztvárnil symboliku strachu a fóbií v různých podobách.

Fotografie navíc doplnili básníci a básnířky, které prezentoval Milan M. Deutsch v rámci své nadace E-MOC-E. Mezi nimi např. Eliška Peroutková, Radana Šatánková, Inka Hanušová a Tomáš Choura.

„Když se podíváme do svého nitra, uvidíme tam spoustu krásných věcí. Ty vyniknou o to víc, když jsou vedle nich i ty ošklivé. Každý máme své démony, strachy a fóbie. Ty nás omezují, někdy o nich možná ani nevíme. Můžeme dělat, že nejsou. Můžeme s nimi i bojovat. Ale budou v nás stále a budou narůstat. Pokusme se jim možná věnovat pozornost. Přiznat si je, pochopit, že jsou naší součástí. A ony pak ztichnou a my se budeme moci nadechnout a jít dál,“ uvedl Milan M. Deutsch.

„Talentovaná fotografka Tina Levin prezentuje svou tvorbu pod názvem Dark Art a v současné době patří dle mého názoru mezi absolutní špičku mezi fotografy v Čechách. Nefotí přitom líbivé portréty. Svým objektivem se dívá pod povrch a tam, kam málokterý fotograf současnosti zabloudí,“ dodává Deutsch.