ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6645 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tereza Balonová je na slavném billboardu na Times Square

0 jsk 19.5.2022

Písničkářka Tereza Balonová, která 25. března vydala své debutové album Půlnoc, zaznamenala další krok ve své kariéře. Stala se novou českou tváří Spotify kampaně EQUAL. Pro Balonovou je to obrovský úspěch a pocta objevit se na slavném billboardu na Times Square v New Yorku. Slyšet Terezu naživo je možné 30. května v Café v lese, kde proběhne křest desky Půlnoc.

„Když jsem se dozvěděla, že mě Spotify vybralo jako tvář kampaně a má fotka bude na Times Square, byla jsem upřímně v šoku. Je to pro mě velká čest zařadit se vedle Ewy Farne nebo Lenny. Mám upřímnou radost, že mé písničky oslovují posluchače a nemůžu se dočkat letní koncertní sezony. Čekají mě vystoupení po celé republice. Ale nejbližší je křest desky v Praze. 30. května zahraju v Café v lese,“ říká Tereza Balonová.

Globální kampaň EQUAL je od společnosti Spotify má za úkol propagovat a zviditelnit umělkyně z celého světa a podpořit je tak v jejich tvorbě. Tereza Balonová je další českou hudebnicí, která dostala příležitost představit svoji tvorbu v mezinárodním playlistu EQUAL. Ten má téměř 900 tisíc sledujících a jsou v něm zastoupeny interpretky ze všech koutů světa.