ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12707 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs zahrají pro nadaci a chystají klip

0 Redakce 22.3.2016

Již 4. května vystoupí skupina Tata Bojs v Divadle v Celetné v Praze. Bude to koncert pod patronátem Nadačního fondu Šestý smysl a přenášet ho bude internetová televize Stream.

„Na koncertech v Divadle v Celetné je pro mě nejzajímavější, že se setkáme se skalními fanoušky, kteří si, doufám, společně s námi tenhle typ vystoupení užívají. Je to jako kdybychom hráli u někoho v obýváku, takřka rodinná atmosféra,“ popisuje bubeník a zpěvák Milan Cais.

Novinkou je, že ve prospěch Nadačního fondu Šestý smysl nepoputuje jen tradiční výtěžek ze vstupného, ale bude jej možné podpořit i přímo během koncertu prostřednictvím DMS. „Mám radost a jsem sám překvapený z toho, jak se nadační fond za poměrně krátkou dobu rozjel. Lidé, kteří za Šestým smyslem stojí, dělají věci zodpovědně a dotahují je do konce. Mám dobrý pocit, že můžu být jejich součástí,“ říká Cais, který je čestným členem správní rady.

Tata Bojs také oznámili, že na jaro chystají nový videoklip. Vzniká v režii Petra Hanouska na píseň Nadčasová a hlavní roli v něm hraje Tereza Voříšková. „Děj klipu se odehrává ve vlaku, točíme jej metodou jednoho záběru a vše je snímáno jakoby mýma očima, takže jsem vlastně kamerou,“ poodhaluje detaily Milan Cais, který zároveň podotýká, že půjde o vůbec první černobílý klip v historii kapely.

(foto: Salim Issa)

Tagy: