ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5211 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs zahrají OnLive

0 jsk 7.5.2020

V době koronavirové krize přichází kapela Tata Bojs s unikátním koncertním konceptem OnLive, který nabídne živý přenos s interaktivními prvky. Fanouškům tak vynahradí zrušený tradiční a již delší čas zcela vyprodaný benefiční koncert v pražském Divadle v Celetné, jehož výdělek bude věnován Nadačnímu fondu Šestý smysl.

Příznivci kapely si mohou virtuální koncert, který proběhne stejně jako původně plánované vystoupení ve středu 13. května od 20 hodin, užít bez ohledu na to, jestli měli či neměli na původní koncert zakoupené vstupenky.

„Díky současné situaci neustále odpadají a ruší se již domluvené koncerty na jaro i léto. A také nám přicházejí z různých stran nabídky ke streamovanému hraní, jak je to teď celkem v kurzu. Nejen tato skutečnost, ale i řada vzkazů od fanoušků na sociálních sítích nás přimělo k tomu, zkusit to po svém. Pokusíme se vzít diváky alespoň virtuálně do atmosféry našeho tradičního benefičního koncertu v Divadle v Celetné.” vysvětluje frontman Tata Bojs Milan Cais.

„Společně s agenturou Brainz Studios a společností AV Media jsme proto vymysleli takový formát, který se bude co nejvěrněji podobat reálnému koncertu a umožní s diváky navázat kontakt a vzít je co nejvíce do hry, aby i my jsme měli pocit živého koncertu,” dodává s tím, že diváci se do hlediště dostanou virtuálně prostřednictvím webové stránky.

„Víme, že se pokoušíme tak trochu o nemožné, vytvořit v onlinu stejnou atmosféru jako na živé akci,“ vysvětluje režisér Petr Hanousek základní princip přenosu. Ten je založený na kombinaci několika immerzivních technologií, kdy bude mít divák, na rozdíl od běžných streamů, možnost interaktivity v prostoru divadla i v komunikaci se samotnou kapelou.

Tagy: