ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9217 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs, Vypsaná fixa, Wohnout a další na Rock for People

0 jsk 14.2.2023

I přes to, že festival Rock for People přiváží každým rokem ty největší světové hvězdy, letos v čele s Muse, Slipknot, Machine Gun Kellym a The 1975, nezapomíná ani na česko- slovenskou hudební scénu.

Na akci se představí i jedna z nejpopulárnějších současných českých kapel Tata Bojs (na snímku), která se tak zařadí vedle již oznámených Vypsané fixy, Wohnout a Horkýže Slíže.

„Každý ze čtyř festivalových dní od 8. do 11. června bude mít v Parku 360 i svého českého a slovenského headlinera,” komentuje ředitel festivalu Michal Thomes. „Vypsaná fixa odehraje speciální výroční set ke dvaceti letům od vydání desky Bestiálně šťastní.”

Tuzemskou scénu dále zastoupí Cocotte Minute, PSH, Aiko, Annabelle, Brando’s Eyes, Bratři, Horrible Creatures, Insania, Kašpárek v rohlíku, Kluci, Lety mimo, Radosta, The Silver Spoons a Sunset Trail.

Nedávno pořadatelé oznámili i první jména doprovodného programu, který tvoří nedílnou součást festivalového programu. Nebude chybět AZ kvíz s Alešem Zbořilem, který se po loňské premiéře stal fenoménem, a tím si v letošním ročníku vysloužil programový slot na každý den. Dále se mohou fanoušci těšit na Terapii sdílením live v režii Ester Geislerové a Honzy Vojtka a na divadelně-taneční představení Muž z Malty v podání Dekkadancers.

(foto: Salim Issa)