ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18807 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs se rozloučí s Divadlem Archa ve velkém stylu

0 jsk 8.11.2023

Tata Bojs plus závěr roku plus pražské Divadlo Archa je rovnice bez neznámých se zaručeně skvělým výsledkem. Platilo to v minulosti a platit to bude i letos. Konkrétně 7. prosince a ve stávající Arše dost možná naposled. O to výjimečnější večírek ale lze čekat.

Zvlášť když si vždy vítaně invenční Tata Bojs tentokrát pozvali spřátelené hvězdy slovenského undergroundu Bez Ladu a Skladu a společně slibují nahlédnutí za Horizont audio-vizuálních událostí. A kdo ví, třeba zazní i nějaká nová píseň z připravovaného alba…

„No, on ten název zní tak trochu tajemně, ale v podstatě jsem při návrhu scény vycházel z jednoho mého obrazu z poslední doby. Jmenuje se Horizont události, to jednotné číslo je tam záměrně, a v ploše o velikosti dvakrát tři metry pracuju s horizontálními strukturami. Takže trochu podobně řešíme scénu, jen místo akrylu na plátně se bude v tomhle případě používat synchronní projekce a chytrá ledková světla instalovaná v horizontálních pruzích,” říká ke zřejmě poslednímu z mnoha vystoupení Tata Bojs ve stávajícím Divadle Archa frontman kapely Milan Cais.

Tagy: