ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8470 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Tata Bojs přesunuli koncert v O2 universu na květen

0 jsk 16.11.2021

Úterý 30. listopadu měl být pro Tata Bojs a jejich fanoušky v pražském O2 universu výjimečný večer. Měli si společně užít po dlouhé době ve všech ohledech do detailu dotažený velký halový koncert spojený se křtem loňské albové novinky Jedna nula. S ohledem na aktuální, stále se zhoršující epidomiologickou situaci se ale kapela po dohodě s pořádající agenturou Live Nation rozhodla koncert znovu přesunout na 11. května 2022.

„Koncert bude, hlásili jsme na všech vizuálech, abychom vás ujistili, že to opravdu myslíme vážně. To se nezměnilo a skutečně máme pořád velkou chuť náš dlouho chystaný a překládaný koncert v O2 universu zrealizovat. Bohužel, vzhledem k horšící se epidemiologické situaci ho po dohodě s pořádající agenturou Live Nation musíme opět, už podruhé, přeložit. Moc jsme se těšili a zároveň jsme vám chtěli předvést naši aktuální bytelnou show s premiérou nového revolučního zvukového systému L-ISA! To všechno si ovšem také žádá své náklady,“ okomentovala situaci skupina Tata Bojs.

„Představa, že by ve výsledku byl koncert technicky a kapacitně polovičatým řešením, nám není příjemná. Navíc nikdo v tuto chvíli nemá jistotu, zda se situace za čtrnáct dní ještě výrazně nezhorší. Pevně věříme, že máme empatické fanoušky, kteří pochopí naše nelehké rozhodnutí. A ještě pevněji věříme, že se s vámi se všemi uvidíme v O2 universu v náhradním termínu 11. května 2022, kdy snad bude zdravotní situace i nálada ve společnosti o poznání radostnější,“ dodala.

(foto: Salim Issa)

Tagy: